Koç burcu
Koç (21 Mart - 19 Nisan)
Bugün büyük bir hayaliniz gerçekleşebilir. İş hayatınızda finansal olarak kazançlı bir gündesiniz. Bugün resmi işlerinizle ilgili konularda dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise keyifli bir gündesiniz..Devamı »

Boğa burcu
Boğa (20 Nisan - 20 Mayıs)
Gökyüzü maddi manevi her türlü pozitif enerjinin hakim olduğu bir günü müjdeliyor sizlere. Eğitim hayatınızda okul projelerinde yer almalı ve iletişime önem vermelisiniz. Özel hayatınızda ise bugün..Devamı »

İkizler burcu
İkizler (21 Mayıs - 21 Haziran)
Eğlenceli ve keyifli bir gündesiniz. Sevginizi gösterirken cömert davranın ve karşılıklı aşkın güzelliklerini yaşayın. İş hayatınızda olağanüstü etkiler söz konusu. Ortak girişimler iş birlikleri..Devamı »

Yengeç burcu
Yengeç (22 Haziran - 22 Temmuz)
Bugün kendinizi aşırı stresli hissedebilir huzursuzluklar karşısında duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz. Gün içinde alkol ve ilaç kullanımına dikkat edin. Özel hayatınızda ise eş ya da..Devamı »

Aslan burcu
Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Bugün ruhsal ve fiziksel enerjiniz oldukça yüksek sıkıntıların üstesinden gelmenin zaferini yaşayacak iş ve özel yaşamınızda yaptığınız her görüşmenizde başarılı olacaksınız. İşinizle ilgili gelen her..Devamı »

Başak burcu
Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)
Gökyüzü bugün iş ve aile bireylerinizin takdirini kazanıp destek göreceğinize işaret etmekte. Özel yaşamınızda ise son derece romantik duygular yaşayacak ve yaşatacaksınız. Sizlere önerim eş ya da..Devamı »

Terazi burcu
Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)
Bugün finansal konularda acil giderler yüzünden zorlanabilirsiniz. Harcamalarınızda temkinli davranın. İşverenlerinizle tartışmalardan uzak durmanız gereken bir gündesiniz. Hayatınızdaki tüm..Devamı »

Akrep burcu
Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)
Gökyüzü bugün yolculuk yapan ya da sürekli oturarak çalışan Akreplerde kan basıncının düşmesine bağlı sağlık sorunları yaşayabileceğiniz yönünde uyarıyor..Devamı »

Yay burcu
Yay (22 Kasım - 21 Aralık)
Gökyüzü bugün sezgilerinizin gücüne güvenerek kararlar almanız için destekliyor sizleri. Her bakımdan şanslı ve bir o kadar da doğru adımlar atabilir iş ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz..Devamı »

Oğlak burcu
Oğlak (22 Aralık - 19 Ocak)
Gökyüzü bugün beklenmedik hukuki bir durumla karşılaşabileceğinize dikkat çekmekte. Çok güvendiğiniz biri ile davalık bir sorun yaşayabilirsiniz. Mali konularda ise gelirleriniz arttığı gibi..Devamı »

Kova burcu
Kova (20 Ocak - 18 Şubat)
Gökyüzü gün içinde iş ve özel yaşamınızda sabırlı ve sakin davranmanız için uyarıyor sizleri. Bugün acele kararlar maddi manevi kayıplara neden olabilir bunun bilinci ile hareket edin. Özel..Devamı »

Balık burcu
Balık (19 Şubat - 20 Mart)
Gökyüzü bugün aşka olan inancınızı yeniden kazanmanızı sağlayacak gelişmelere işaret etmekte. Her zorluğun bir kolaylığı her acının bir mükafatı olduğunu deneyimleyeceğiniz çok özel bir gündesiniz..Devamı »Sohbet - Chat - oyun - oyunlar - burçlar

gazeteler - sohbet - mirc - trsohbet