Koç burcu
Koç (21 Mart - 19 Nisan)
Bugünlerde yoğunlaştığınız konular üzerinde ilerlerken veya vereceğiniz tepkilerde nasıl bir tutum sergilediğiniz önem taşıyor..Devamı »

Boğa burcu
Boğa (20 Nisan - 20 Mayıs)
Hoşnut olmadığınız konular varsa veya bazı şeyler sizi tatmin etmiyorsa dile getirmelisiniz. Karşı tarafın kendiliğinden anlamasını beklemekten..Devamı »

İkizler burcu
İkizler (21 Mayıs - 21 Haziran)
Yeniden düzenlenmesi, üzerinden geçilmesi, zamanlamasının düzeltilmesi veya bir şekilde tekrar ele alınması gereken konular olabilir. Tüm burçlar..Devamı »

Yengeç burcu
Yengeç (22 Haziran - 22 Temmuz)
Problem yaratan veya tartışmaya girmeye çalışan kişiler olabilir. Siz sakinliğinizi bozmamalı veya bu kişilerden uzak durmaya bakmalısınız.Tüm burçlar için gün..Devamı »

Aslan burcu
Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Bazı hareketlerinizin veya kararlarınızın sonuçlarının yakınınızdaki kişileri de etkileyeceğini unutmamanız gerekiyor. Tüm burçlar..Devamı »

Başak burcu
Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)
Halledilmesi, konuşulması, ilerlenmesi veya sonuçlandırılması gereken iş ya da konular varsa, sakinliğinizi koruyarak soğukkanlı şekilde ele almaya özen göstermelisiniz. Tüm burçlar..Devamı »

Terazi burcu
Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)
Çevrenizdeki kişilerden bazılarına ön kabulle güvenmemenizde ve süreç içinde ipleri teslim etmenizde fayda var. Bu kişilerin doğru kişiler olduğunu anlayana kadar..Devamı »

Akrep burcu
Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)
Bazı plan, karar veya düzenlemeleriniz esnasında dikkatli olmanızda fayda var. Zira, sadece kendinizi değil, diğerlerini de düşünerek hareket etmeniz gerekiyor. Tüm burçlar için..Devamı »

Yay burcu
Yay (22 Kasım - 21 Aralık)
Bazı konulardaki rahatsızlıklarınızı dile getirme eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, istediğiniz sonuçları elde etmeniz veya tepkileri almanız zor olabilir. Gezegenler hepimizi değişiklik..Devamı »

Oğlak burcu
Oğlak (22 Aralık - 19 Ocak)
Bazı konuların gelişimi veya ilerlemesi konuyu ilgilendiren herkesin görüşlerine bağlı olabilir. Dolayısıyla, sadece sizin bakış açınız değil, diğerlerininki de önem taşıyor..Devamı »

Kova burcu
Kova (20 Ocak - 18 Şubat)
Bazı işlerde veya konularda diğerleri sizin kadar katılımcı olma havasında olmayabilir. Grup aktiviteleri veya ekip çalışması gerektiren işler esnasında bu sözlerimi hatırlamanızda fayda var. Tüm..Devamı »

Balık burcu
Balık (19 Şubat - 20 Mart)
Belli ilişki, iş birliği, plan veya işler konunda seçimler yapmanız, aynı zamanda, aslında başarılı olamayacak ya da beli bir noktada dağılma ihtimali olan konulara onay vermeniz veya kendinizi bağlamanız..Devamı »Sohbet - Chat - oyun - oyunlar - burçlar

gazeteler - sohbet - mirc - trsohbet
güncel haber