Koç burcu
Koç (21 Mart - 19 Nisan)
Biraz dikkatli hareket etmenizde yarar var. Egonuzu bir kenara bırakarak şartlara uyum göstermeye bakın. Elde olmayan nedenlerin getirdiği endişeler sizi huzursuz edecektir. Geçmişe dayanan bir meselenin..Devamı »

Boğa burcu
Boğa (20 Nisan - 20 Mayıs)
Şartları biraz kabullenmeli içinde bulunduğunuz çalışmalarda dayanışma içinde olmalısınız. Son dönemde başlayan yeni gruplaşmalar sizi bu yönde hareket etmeye zorlayacaktır. Fedakarlık yapmanın hazzı ile..Devamı »

İkizler burcu
İkizler (21 Mayıs - 21 Haziran)
İş hayatının getirdiği konularla bütünleşmek ve sorumluluk almaktan kaçınmamak gerekiyor. Mantıklı arayışlar içinde olduğunuz bu günlerde kariyerde daha kararlı adımlar atabilirsiniz. Hayat..Devamı »

Yengeç burcu
Yengeç (22 Haziran - 22 Temmuz)
Kendinize yeni hedefler ve geliştirici değişik konular arıyorsunuz. Benliğinizi yeniden keşfettiğiniz bu dönem hayat size çok şey vaad etmekte. Kişisel adımlarınız yaratıcı etkiler..Devamı »

Aslan burcu
Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Bazı yanılgılar ve endişeler sizi tedirgin etmeli. Eşin para durumunda yaşanabilecek zararlar sizi zorlayabilir. Yeni sorumluluklar almak yerine, kişisel borçlarınızı tamamlamaya çalışın..Devamı »

Başak burcu
Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)
Son derece önemli planlar içindesiniz. Ortaklaşa alanda yeni projeler düşünürken, sizi endişeli kılan ve dengesizlik yaratan konuları aşacak fırsatlar bulacaksınız. İdealize edebileceğiniz ortaklaşa..Devamı »

Terazi burcu
Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)
Çalışma ortamında değişen koşulları kabullenmekte zorluklar yaşıyorsunuz. Bu günlerde hizmet etmek, başkalarının sorumluluklarını almak size zor gelebilir. Ancak aşırı duygusal olmaktan..Devamı »

Akrep burcu
Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)
Yaşadığınız streslerden uzaklaşmak için yapacak çok şeyiniz var. İçinizden geldiği gibi hareket edebilir, duygusal açıdan sizi mutlu edecek konulara yönelebilirsiniz. İç içe geçmek istediğiniz aşk..Devamı »

Yay burcu
Yay (22 Kasım - 21 Aralık)
Daha net planlar yapmaya çalışmalısınız. Zira evde yaşanan karmaşa nedeni ile aksaklıklar yaşanabilir. Bu günlerde eldeki kaynaklara yönelik yeni planlar da göze çarpıyor. Önemli destekler akıllıca..Devamı »

Oğlak burcu
Oğlak (22 Aralık - 19 Ocak)
Biraz bulanık ve kararsız etkilerle güne başladınız. Ancak yapılması gereken fedakarlıkları yerine getirecek, kardeşlerle ve yakınlarla ilişkileri yeniden toparlayacaksınız. Zihinsel çalışmaların öne..Devamı »

Kova burcu
Kova (20 Ocak - 18 Şubat)
Artık parasal konularda sizi oyalayan ve kararsızlık getiren meselelere odaklısınız. Daha kararlı ve akılcı olmanız halinde yeni kaynaklar yaratmakta başarılı olabilirsiniz. İş hayatında istikrarı..Devamı »

Balık burcu
Balık (19 Şubat - 20 Mart)
Kontrol dışı faktörler biraz olsun geri planda kalıyor. Ay burcunuzda yerini aldığından bu yana daha kararlı olacaksınız. Kendinize güveninizi koruduğunuz sürece adımlarınızı hızlandırabilirsiniz. Dış..Devamı »Sohbet - Chat - oyun - oyunlar - burçlar

gazeteler - sohbet - mirc - trsohbet
güncel haber