Koç burcu
Koç (21 Mart - 19 Nisan)
Şifa verici huzurlandırıcı ve kendimizi akışa bırakmamızı sağlayıcı olan bu enerji, ruhsal manada rahatlatıcı ve inancı güçlendiricidir. Evet, bazılarımızı hayat şartları zorluyor olsa da, kişi..Devamı »

Boğa burcu
Boğa (20 Nisan - 20 Mayıs)
Hayallerimizi, sezgilerimizi güçlendiren bu enerji bizi huzurlu kılacaktır. Pozitif yönde destekleyecek, ılımlı bir şekilde günü karşılamamızda ışık olacaktır. Gayet olumludur ve rahatlatıcıdır..Devamı »

İkizler burcu
İkizler (21 Mayıs - 21 Haziran)
Hayatı kendi akışına bırakacağız. Hiçbir şeyi zorlamadan, insanlarla ılımlı paylaşımda bulunabiliriz. Hayatın güzelliğini, anlam ve önemini ruhsal anlamda hissetmemizi sağlayan bu enerji, ruhsal anlamda..Devamı »

Yengeç burcu
Yengeç (22 Haziran - 22 Temmuz)
Başkalarının duygularını anlamanızda, sizinle aynı düşünmeseler de, onları sevgiyle kucaklamanızda destekleyici olan bu görünüm, hayatın zorlu yanlarından ziyade, bizim için önemi olan güzellikleri kucaklama arzumuzu büyütüyor..Devamı »

Aslan burcu
Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Kendinizi hayatın kendi doğal ritmine bırakarak, sakin ve ılımlı bir şekilde durumları ele alabilirsiniz. Burada önemli olan iç huzurunuzdur. Bunu korumak için, dışarıya değil, kendi içinizdeki güzelliklere yöneliniz..Devamı »

Başak burcu
Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)
İlişkilerde bağımlılık olgusu bir hayli önemli. Eğer anlaşmaya gönlümüz varsa, problemleri pek dert etmeyiz hatta göz ardı edebiliriz. Bu rahatlama sağlar ve güne olumlu bir adım atmamızda yardımcı olur. Şefkat, ılımlılık..Devamı »

Terazi burcu
Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)
Gerek iş hayatımız ve gerekse günlük tempoda, ılımlı yaklaşımın faydalı olacağını gösteriyor. Belki böyle davranmak işimize gelmeyebilir. Ancak iç huzurumuzun sağlanması yönünde gayet iyidir..Devamı »

Akrep burcu
Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)
Bu rahatlatıcı, huzur verici, aşkı ruhumuzda hissetmemizi sağlayıcı bir enerjidir. Sizlerin, sakinleşmenizi, olumsuz duygulardan uzak kalmanızı, romantik ve ılımlı yaklaşımlarla çevrenizi..Devamı »

Yay burcu
Yay (22 Kasım - 21 Aralık)
Rahatlamak, huzur bulmak, ruhsal anlamda ferahlamak bu enerji sayesinde mümkündür. Nerede olursak olalım, tartışmalardan kaçınırız. Yaklaşım tarzımızda, ılımlılık bir hayli etkilidir. Dış dünyada..Devamı »

Oğlak burcu
Oğlak (22 Aralık - 19 Ocak)
Ilımlı davranışlarımız etrafımızdaki kişileri de rahatlatıcıdır. Bu enerjinin etkisi altında huzursuzluktan uzak, kendimizle ve dünya ile barışık, hayatı güzel yanlarıyla ele alarak günü..Devamı »

Kova burcu
Kova (20 Ocak - 18 Şubat)
Su misali akıştayız. Hiçbir şeyi zorlamadan, ardındaki güzellikleri keşfetmek, yaşamak isteyeceğiz. Hayatın güçlükleri bir yana, bizim arzularımız bir yana diye düşünebiliriz. Maddi konular üzerinde..Devamı »

Balık burcu
Balık (19 Şubat - 20 Mart)
Huzursuzluk, olumsuzluk, eleştiri gibi sıkıntı verici olgulardan uzak olacağız. Hayatı kucaklayacak ve her türlü zorluğuna rağmen, ne kadar anlamlı olduğunu düşüneceğiz. Çevremizdeki insanlara yardımcı..Devamı »Sohbet - Chat - oyun - oyunlar - burçlar

gazeteler - sohbet - mirc - trsohbet