mIRC indir

BİLGİSAYARINA İNDİR Virüs taramasından geçirildi. mIRC, IRC(İnternet Relay Chat) sunucularına bağlanmak için ihtiyaç duyulan bir yazılımdır. Web tabanlı sohbet'in yanı sıra program aracılığı ile IRC'e bağlanmak için mIRC programına ihtiyaç duyulmaktadır. Açık kaynak kodlu olan bu yazılım tarafımızca Türkçe olarak geliştirilip daha kullanışlı hale getirilerek, rahat ve pek çok ihtiyaç duyabileceğiniz kullanım fonksiyonları ile donatılmıştır.

trmIRC adını verdiğimiz yazılımımızı kullanarak chat odalarına bağlanabilirsiniz. Tüm güvenlik testlerinden geçirilmiş olan ve hiç bir tehdit barındırmayan sohbet programımız ile IRC servisimize bağlanmak istiyorsanız aşağıda paylaştığımız alandan programı indirip, kurduktan sonra sunucuya bağlanabilirsiniz.

Eğer program ile ilgili ya da bağlanma noktasında herhangi bir sorun yaşarsanız iletişim sayfasını kullanarak bizimle irtibata geçip yardım almayı deneyebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri türkçe mirc ekran görüntüleri türkçe mirc ekran görüntüleri türkçe mirc ekran görüntüleri türkçe mirc ekran görüntüleri