Yasal Uyarı

www.trsohbet.com web sitesi'nin tüm hakları site sahibine aittir.

TRSohbet web sitesinde yer alan tüm içerik, görüş ve bilgiler TRSohbet.Com tarafından, güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan ve üçüncü kişilerden elde edilen bilgi ve veriler kullanılarak hazırlanmıştır.

TRSohbet web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler sadece bilgi ve gösterge amaçlı olup, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu sebeple kullanıcıların; bu siteden elde edilen bilgi/görüş ve içeriklere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit etmeleri/ettirmeleri önerilmektedir.

TRSohbet gerek üçüncü kişilerden gerekse güvenilir kaynaklardan elde edilen ve web sitesinde yer alan bu bilgilerin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti etmediği gibi bu kaynaklardan edinilen görüş ve düşünceler TRSohbet.Com'u bağlamamaktadır. Kullanıcıların bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlarda sorumluluk tamamen kendilerine ait olup bilgilerin eksikliği ve yanlışlığından TRSohbet hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Ayrıca, TRSohbet.com Adminleri ve Operleri, web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler dolayısıyla ortaya çıkabilecek, doğrudan veya dolaylı zararlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sohbet odalarımıza katılmak için 18 yaşını doldurmuş (reşit) bir birey olmanız gerekir.

T.C. Yasalarınca suç olarak belirtilen tüm maddeler sohbet sitemiz içerisinde geçerlidir.